4 basisstappen om de cybersecurity van jouw organisatie te verbeteren
Geeft inzicht in hoe organisaties hun digitale weerbaarheid kunnen versterken met eenvoudige, effectieve maatregelen.
Bekijk volledig berichtMicrosoft stopt met de ondersteuning van wachtwoorden in zijn Authenticator. Deze maand verdwijnt de functie Automatisch invullen en vanaf augustus verdwijnen opgeslagen wachtwoorden helemaal.
Wie vertrouwt op Microsoft Authenticator als wachtwoordmanager, heeft niet veel tijd meer om een alternatief te zoeken.
Zoals eerder aangekondigd, bouwt Microsoft de ondersteuning voor wachtwoorden af. Nieuwe wachtwoorden toevoegen, lukt intussen niet meer. Vanaf deze maand stopt ook de Autofill-optie met werken. Gebruikers kunnen hun wachtwoorden nog wel manueel opzoeken.
Waarom? Microsoft wil graag dat je overstapt naar hun Edge-browser. Werk je met Chrome, Firefox of Safari? Dan moet je nu in actie komen, anders ben je straks je wachtwoorden kwijt.
Dit is het moment om over te stappen naar een Nederlandse oplossing. Onze wachtwoordmanager biedt jou de volgende voordelen:
✅ 100% gehost in Nederland
✅ Jouw wachtwoorden blijven altijd van jou
✅ Werkt met élke browser (niet alleen Edge)
✅ Inclusief 2FA, wachtwoorden delen en meer
✅ We helpen je gratis met het overzetten van alle wachtwoorden.
En dat allemaal voor maar € 3,74 per maand.
Wacht dus niet tot het te laat is.
📞 Bel ons op 085 73 25 513
📩 Of mail naar info@hostingformule.nl
Geeft inzicht in hoe organisaties hun digitale weerbaarheid kunnen versterken met eenvoudige, effectieve maatregelen.
Bekijk volledig bericht
Een uitstekende gelegenheid om te bekijken hoe jouw organisatie wachtwoorden gebruikt en of die aanpak nog voldoende veiligheid biedt.
Bekijk volledig bericht
Een goed moment om te zien hoe de AI-modus van Google Zoeken met jouw gegevens werkt en wat dat betekent voor je privacy.
Bekijk volledig bericht